Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jason liu Mr. Jason liu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:+1-639-9981629 Е-пошта:550554156@qq.com
Избрана производи
За нас
aetertek е пионер и лидер во областа на системите за обука на кучиња и електронски производи од високо-технолошки миленичиња.aetertek се специјализирани во оваа линија од 2006 година и успешно изградија сопствен бренд, тоа е Aetertek. aetertek уживаат висока репутација и дома и во странство во моментов. Брендот Aetertek, ликовите и Cat & Dog model се регистрирани за Деветтата категорија и осумнаесет категорија во САД, Канада, ЕУ и Австралија. Досега, добивме многу иновации и креации и патенти за изглед. Серија на системи за обука на кучиња, серии за играчки за домашни миленици, серии за огради за миленичиња се достапни во моментов. Нашите производи не се само квалитетни, туку се и ефикасни со услугата на клиентите со пет везди. Ние произведуваме и продаваме различни видови на домашни миленици производи над сто илјади комплети со годишна продажба од 5 милиони американски долари. Да се ​​понудат производи со врвни производи со искуство и искуства со услуги на клиентите со сите напори, секогаш се наша мисија. Срдечно добредојде на луѓе кои сакаат домашни миленици дома и во странство да ги посетуваат и да даваат инструкции. Не можеме да чекаме да преговараме и да соработуваме со вас!
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
aetertek е пионер и лидер во областа на системите за обука на кучиња и електронски производи од високо-технолошки миленичиња.aetertek се специјализирани во оваа линија од 2006 година и успешно изградија сопствен бренд, тоа е Aetertek. aetertek уживаат висока репутација и дома и во странство во моментов. Брендот Aetertek, ликовите и Cat & Dog model се регистрирани за Деветтата категорија и осумнаесет категорија во САД, Канада, ЕУ и Австралија. Досега, добивме многу иновации и креации и патенти за изглед. Серија на системи за обука на кучиња, серии за играчки за домашни миленици, серии за огради за миленичиња се достапни во моментов. Нашите производи не се само квалитетни, туку се и ефикасни со услугата на клиентите со пет везди. Ние произведуваме и продаваме различни видови на домашни миленици производи над сто илјади комплети со годишна продажба од 5 милиони американски долари. Да се ​​понудат производи со врвни производи со искуство и искуства со услуги на клиентите со сите напори, секогаш се наша мисија. Срдечно добредојде на луѓе кои сакаат домашни миленици дома и во странство да ги посетуваат и да даваат инструкции. Не можеме да чекаме да преговараме и да соработуваме со вас!
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање