Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jason liu Mr. Jason liu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:+1-639-9981629 Email:550554156@qq.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
aetertek është pionier dhe udhëheqës në fushën e sistemeve të trajnimit të qenve dhe produkteve elektronike të teknologjisë së lartë.aetertek janë specializuar në këtë linjë që nga viti 2006 dhe ndërtuan me sukses një markë vetë-pronare, domethënë Aetertek. aetertek gëzojnë një reputacion të lartë si brenda dhe jashtë vendit aktualisht. Marka Aetertek, personazhet dhe modeli Cat & Dog janë regjistruar për Kategorinë e Nëntë dhe Kategoria e Tetëmbëdhjetë në Shtetet e Bashkuara, Kanada, BE dhe Australi. Deri më tani, kemi marrë shumë risi dhe krijime dhe patenta për pamjen. Seritë e sistemit të trajnimit të qenve, seritë e lodrave të kafshëve shtëpiake, seri të gardhit të kafshëve shtëpiake janë në dispozicion aktualisht. Produktet tona nuk janë vetëm të mira në cilësi, por shumë me kosto efektive me një shërbim të klientëve me pesë yje. Ne prodhojmë dhe shesim lloje të ndryshme të produkteve të përkëdhelur mbi njëqind mijë grupe me shitje vjetore prej 5 milion USD. Të ofrojmë produkte të nivelit të lartë duke përdorur përvojat dhe përvojat e shërbimit ndaj klientit me të gjitha përpjekjet, janë gjithmonë misioni ynë. Përshëndetni përzemërsisht njerëzit që i duan kafshët shtëpiake brenda dhe jashtë vendit për të vizituar dhe dhënë udhëzime. Ne nuk mund të presim për të negociuar dhe bashkëpunuar me ju!
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
aetertek është pionier dhe udhëheqës në fushën e sistemeve të trajnimit të qenve dhe produkteve elektronike të teknologjisë së lartë.aetertek janë specializuar në këtë linjë që nga viti 2006 dhe ndërtuan me sukses një markë vetë-pronare, domethënë Aetertek. aetertek gëzojnë një reputacion të lartë si brenda dhe jashtë vendit aktualisht. Marka Aetertek, personazhet dhe modeli Cat & Dog janë regjistruar për Kategorinë e Nëntë dhe Kategoria e Tetëmbëdhjetë në Shtetet e Bashkuara, Kanada, BE dhe Australi. Deri më tani, kemi marrë shumë risi dhe krijime dhe patenta për pamjen. Seritë e sistemit të trajnimit të qenve, seritë e lodrave të kafshëve shtëpiake, seri të gardhit të kafshëve shtëpiake janë në dispozicion aktualisht. Produktet tona nuk janë vetëm të mira në cilësi, por shumë me kosto efektive me një shërbim të klientëve me pesë yje. Ne prodhojmë dhe shesim lloje të ndryshme të produkteve të përkëdhelur mbi njëqind mijë grupe me shitje vjetore prej 5 milion USD. Të ofrojmë produkte të nivelit të lartë duke përdorur përvojat dhe përvojat e shërbimit ndaj klientit me të gjitha përpjekjet, janë gjithmonë misioni ynë. Përshëndetni përzemërsisht njerëzit që i duan kafshët shtëpiake brenda dhe jashtë vendit për të vizituar dhe dhënë udhëzime. Ne nuk mund të presim për të negociuar dhe bashkëpunuar me ju!
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Phone

Rreth nesh

hetim